Štíhlý pas

Tipy pro Dosažení Lepšího a Perfektního Štíhlého Pasu

Mít nadbytečné kilogramy kolem pasu je v mnoha ohledech škodlivé. Pokud máte tuk v oblasti břicha, jste vystaveni riziku chronických onemocnění včetně vysoké hladiny cholesterolu a cukrovky 2. typu. Bolest v dolní části zad se může objevit v důsledku nadbytečné váhy, kterou záda musejí držet, aby pánev udrželi vpředu. Kromě tělesných důsledků to může také mít negativní vliv na vaši sebedůvěru. Dobrým způsobem, jak dosáhnout štíhlý pas, je pravidelné cvičení a zdravá vyvážená strava.

Dejte si Něco Malé k Zakousnutí

Svačinky nejsou tak špatné, jak si většina z vás myslí. Pokud si dáte něco malé k zakousnutí každý den, dokážete tak udržet váš hlad pod kontrolou a bude méně pravděpodobné, že se pak při normálním jídle budete přejídat. Klíčem je udržet svačinky dost malé na to, aby vás zbavily pocitu hladu. Rychlou a zdravou volbou je jablko s 5-10 mandlemi.

Štíhlý pas

Vybírejte si Potraviny Rozumně

Druh jídla, které si vybíráte, byste měli důkladně zvážit. Potraviny byste si měli vybírat na základě vaší diety a tyhle jídla musejí mít nízkou energetickou hustotu. Množství kalorií, které potraviny mají vzhledem na jejich objem, je známé jako energetická hustota.

Potraviny s vysokou energetickou hustotou jako je tvarohový koláč, žebírka a hranolky, jsou ty, kterým byste se měli vyhnout. Místo toho jezte potraviny s nízkou energetickou hustotou jako je libové maso, zelenina, ovoce, nízkotučné mléčné výrobky, ryby a celozrnné potraviny.

Vykonávejte Kardiovaskulární Cviky

Kardiovaskulární Cviky jako je eliptický trénink, cyklistika a běhání spalují kalorie a v organismu vytvářejí energetický deficit. Nejdůležitější je cvičit pravidelně a dělat to, co vás baví.

Štíhlý pas

Experti doporučují pro nejlepší výsledky při redukci hmotnosti 60-90 minut fyzické aktivity 5krát týdenně. Pokud vám je to pohodlnější, můžete tyto čísla dosáhnout prostřednictvím krátkých sérií v průběhu dne.

Vždy Dostatečně Věnujte Pozornost Tekutinám

Přebytečné kalorie z tekutin se sčítají tak jako kalorie z potravin. Nápoje včetně piva, ovocného punče, malinovek, ochucené kávy, vína a ledové tříště jsou bohaté na kalorie a musíte se jim vyhnout, pokud chcete snížit obvod vašeho pasu. Voda je dobrou volbou, protože neobsahuje žádné kalorie, organismus hydratuje a pomáhá zbavit se toxinů. Také byste měli před jídlem vypít sklenici vodu, aby se snížila vaše chuť k jídlu.

Zvažte Silový Trénink

Důležitou součástí redukování pasu je silový trénink. Zvedáním závaží si můžete vybudovat svaly. Zvýšením množství svalů můžete zvýšit váš metabolismus a spálit víc kalorií v průběhu 24 hodin. Trénink celého těla je nejlepší, protože zacílí tolik svalů, kolik to jen jde. Dělejte cviky jako je tlak v stoji, benčpres, extenze tricepsů, zvedání činky v předklonu, dřepy a zkracovačky. 2 až 3 tréninky týdně stačí.

Nezapomeňte na Tónování Vašeho Pasu

Namísto vykonávání stejného cviku znovu a znovu provázejte různé cviky s různými pohyby, abyste procvičili kompletní oblast pasu. Nebude to mít za následek větší úbytek tuku, no jakmile zhubnete, váš pás bude pevnější a vytónovanější. Provádějte cviky jako jsou obrácené sedy-lehy, jízda na „kole“ v sedě, zvedání noh ve visu, sedy-lehy a hyperextenze. Dejte si za cíl 3-4 tréninky týdně.

Přečtěte si článek o prodloužení vlasů.

Příspěvky ze stejné kategorie: