Výhody MSM pro poškozenou pleť

Methylsulfonylmethan se vyskytuje ve všech typech živých organismů. Organicky se skládá z vodíku, síry, kyslíku a uhlíku. V lidském těle funguje jako lepidlo, které drží pohromadě řetězce aminokyselin neboli stavební kameny tělesných tkání.

Je důležitý nejen pro správnou funkci aminokyselin, ale je také základní živinou, která se využívá v celém těle. Pravdou je, že methylsulfonylmethan v kombinaci se solí a vodou tvoří přibližně 90 % lidského těla.

Pokud jde o boj proti stárnutí, methylsulfonylmethan zlepšuje využití antioxidantů, které pomáhají redukovat volné radikály a poskytují dlouhý seznam výhod proti stárnutí.

Tento typ ve vodě rozpustné živiny je sice užitečný a hojně využívaný, ale k jeho co nejefektivnějšímu využití je zapotřebí velké množství vitaminu C.

Přínosy methylsulfonylmethanu

Většina výhod MSM vyplývá z úlohy této chemické látky při stavbě téměř všech buněk v těle. Je však také známo, že brzdí odbourávání kolagenu, což z něj činí klíčového hráče v léčbě proti stárnutí.

Vysoký obsah síry, která tvoří pozoruhodných 34 % složení, může pomoci detoxikovat organismus a zmírnit záněty.

Pokud vám to nestačí, methylsulfonylmethan může také zlepšit propustnost buněčných stěn a umožnit tak průchod životně důležitých živin buňkami.

Pokud jde o boj proti stárnutí, methylsulfonylmethan zlepšuje využití antioxidantů, které pomáhají redukovat volné radikály a poskytují dlouhý seznam výhod proti stárnutí.

Prečítajte si aj nasledujúci článok: Proč pivo Laško nabízí dokonalý zážitek z pivního wellness

V Lašku můžete ochutnat různé chutě ze světoznámého pivovaru a dozvědět se více o procesu a historii výroby piva. Žhavým trendem se stalo také pivní wellness díky blahodárným účinkům, které nabízí.

Použití methylsulfonylmethanového krému k vyhlazení vrásek, boji proti akné a dalším účinkům

Při lokální aplikaci může mít zázračné účinky na lidskou pokožku.

Díky pozitivnímu vztahu ke kolagenu může skutečně pomoci v boji proti vráskám tím, že snižuje odbourávání kolagenu pod kůží.

Obsah síry v MSM také pomáhá zlepšovat růst nehtů a vlasů, bojuje proti ztenčování nebo praskání nehtů a celkově zlepšuje stav nehtové kůžičky.

Methylsulfonylmethan toho pro pleť dělá mnohem víc než jen boj proti akné a vyhlazování vrásek. Bylo také zjištěno, že tato chemická látka zmírňuje svědění, hydratuje suchou pokožku, snižuje tvorbu jizev a zlepšuje hojení ran po popáleninách a řezných ranách.

Příspěvky ze stejné kategorie: