Lumonol je směs nootropů, který zvyšuje a zlepšuje energii

Podle jejich vysvětlení, jsou 3 důležité fázi, které ovlivňují váš výkon:

  1. fáze: Anxiolytické vlastnosti umožňují soustředění bez rozptýlení. To znamená, že Lumonol dodává jasnou a zlepšenou paměť a náladu.
  2. fáze: Vazodilatace zlepšuje krevní průtok. Zvýšený krví průtok v těle, včetně mozku, znamená lepší paměť, soustředění a motivaci.
  3. fáze: Znovuzískání smyslu a směru ve vašem životě – no, tady bychom se mohli zastavit a probrat to. Řekněme to takhle – jste-li šťastní v 99% životných situací, jste produktivní, máte své zaměření a máte dobrou paměť můžete se stát úspěšným v tom, co děláte.

Koukněme se na přísady:

  • Energická směs (430 mg)

Energická směs obsahuje známou guaranu, ženšen, vitamín B12 a možná docela mysteriózní hordenin.Jedná věc, která mi osobně u Lumonolu vadí je nedostatek informací o tom, jaké množství z každé ingredience energická směs obsahuje. Svým způsobem to od nootroního průmyslu očekávám, jelikož takové informace mohou být zneužity ke konkurenční výhodě soupeřících značek, no stejně doufám, že se to v budoucnu změní…Kromě hordeninu, kterému chybí vědecké bádání, všechny ostatní ingredience jsou silné a mají data, které potvrzují jejich účinky.

  • Směs soustředěnosti (515 mg)

Tato směs obsahuje L-tyrosin, Acetyl L-karnitin, PS a Noopept. Většina nootropních doplňků Noopept neobsahuje, kvůli nedostatku empirických dat, no Lumonol na něj prakticky vsazuje.Co raz více a více expertů informuje o pozitivních dopadech Noopeptu a taky je jedna (jo, pouze jedna) studie, která ho dokazuje.Kromě nedostatku individuální dat o % každého nootopka v směsi mám pocit, že jde o směs docela silnou, zejména v kombinaci s dvěma dalšími směsi.

  • Směs paměti (170 mg)

Tato směs obsahuje slavný ginkgo biloba a Alfa GPC. Podle vlastní zkušenosti mohu říct, že ginkgo a Alfa GPC v Lumonolu jsou skvělá kombinace! Od obou bych však očekával vyšší dávku.

Lumonol zlepšuje vaši paměť, energii a soustředěnost Jak můžeme vidět, Lumonol má je docela silný s mnoha mně sympatickými nootropiky.Věřím, že energie a soustředěnost jsou jeho silnými stránkami, no je to celkově skvělá kombinaci s tří pozitivními efekty. Bohužel, si myslím, že veškeré ingredience by mohli být lépe smíchaný a mít vyšší dávkování. Docela se bojím hlavně směsi pro zlepšení paměti. Kromě toho, však Lumonol ukazuje docela dobrý potenciál.

Příspěvky ze stejné kategorie: