Anastasia Beverly Hills – Proč je Populární?

Anastasia Beverly Hills je společnost vlastněna Anastasiou Soare, narozenou v Rumunsku. Společnost byla založena v roce 1997 a první produktová rada společnosti byla uvedena v roce 2000. Tato značka vytváří prestižní kosmetiku využívajíc zlatý řez a posvátnou geometrii, čím je ideální pro všechny vášnivé milovníky kosmetiky.

Soare poprvé představila služby pro tvarování obočí a nějaké produkty, které využívají metodu zlatého řezu pro tvarování obočí. Patří ji uznání celého světa za vytvoření multimilionářské společnosti. Proslulá dobrými vztahy s nejznámějšími osobnostmi světa, se tahle revoluce obočí, kterou zpopularizovala, stala známým přínosem do historie krásy. 

V roce 2014 Anastasia Beverly Hills zahájila na Instagramu svou novou řadu barevných make-upů, čím zkultivovali vztahy se zákazníky zaměřených na produktové umění, na vzdělávání a cit pro detail při poskytování dokonalého vyleštěného vzhledu, kterým je Anastasia Beverly Hills známé. Získali také uznání v celém odvětví za různé ocenění a digitální inovace za produkty jako jsou Liquid Lipstick (Těkutá Rtěnka), Brow Wiz a Contour Kit (Sada Kontur).

Produkty Anastasia Beverly Hills jsou k dispozici na jejich oficiální webové stránce a u různých prodejců po celým světě. Co dělá tuhle značku odlišnou od ostatních je to, že se zavázala k vývoji, formulaci a testování produktů bez krutosti na zvířatech.

Osoba Stojící za Anastasia Beverly Hills

Anastasia Soare je ženou stojící za úspěchem značky Anastasia Beverly Hills. Přistěhovala se do spojených států z Rumunska bez finančních základů, nebo jazykových schopností, ale využila své vzdělání a odhodlaní v oblasti architektury a umění, aby podpořila svůj jedinečný přístup a podnikatelskou vizi v oblasti krásy. V roce 1990 poprvé představila svým klientům nové služby tvarování obočí, které byly patentované jako Golden Ratio Method (zlatý řez). Stalo se to její základní službou a objevila se tak nová kategorie ve světě moderní krásy.

Anastasia pokračovala v posouvání hranic až do dneška, což přesahuje kategorii obočí s popřední kosmetickou sérií Anastasia Beverly Hills. Její schopnost pohánět růst přes inovace jako i organizační zaměření na klienty se stali charakteristickým znakem jejího vedení, což také vydláždilo cestu k popularitě Anastasia Beverly Hills. To je důvodem, proč se mnoho lidí, zejména slavných, spoléhá na její výjimečnou vizi krásy.

Co Byste Měli Vědět o Golden Ratio Method (Metoda Zlatého Řezu) Anastasia Beverly Hills?

Podle Anastasie Soare mají oči člověka vrozenou schopnost vidět božský poměr a okamžitě si ji spojili s harmonii a krásou. Zlatý řez je matematickým poměrem, ve kterém je celek více jako je součet jeho částí, což poskytuje krásu, rovnováhu a symetrii. Anastasia byla zlatým řezem inspirována a učinila průlom a unikátní metodu tvarování obočí. Díky těmto principům dokázala navrhnout sady oblouků, které jsou vhodně vytvarované pro jakýkoliv tvar obličeje.

Metoda zlatého řezu Anastasie Beverly Hills je jejím jádrem. Každý produkt, který je uveden na trh, je v podstatě inspirován jedinečnou schopností make-upu vytvořit iluzi proporcí obličeje, rovnováhy a symetrie.

Příspěvky ze stejné kategorie: