Prostor navíc, který jste si vždy přáli pro svůj vůz

Tento jednoduchý systém nám totiž zaručuje možnost přidat do auta další prostor, aniž by to mělo vliv na pohodlí cestujících v prostoru pro cestující a aniž bychom museli hrát tetris v kufru. Nebudeme již muset srážet sedadla spolujezdců, abychom zvětšili prostor, pokud to tedy náš vůz umožňuje. Ideálním řešením je spolehnout se na střešní nosiče, systém, který je stejně jednoduchý jako efektivní a který nám umožní převážet na střeše našeho vozu prakticky cokoli. Pozor!! Pokud je váš vůz kabriolet, není tento článek pro vás ten pravý: pro tento systém potřebujete pevnou střechu.

Střešní tyče slouží, jak už název napovídá, k přepravě všeho nebo téměř všeho, a to tak, že se to jednoduše naloží a upevní na ně.

Co jsou střešní nosiče?

Už název by v nás měl vzbudit podezření, ale pro názornost si je přesto popíšeme. Jedná se o ocelové nebo hliníkové tyče potažené plastovou nebo smaltovanou barvou, které lze aplikovat na střechu jakéhokoli vozu. Střešní tyče slouží, jak už název napovídá, k přepravě všeho nebo téměř všeho, a to tak, že se to jednoduše naloží a upevní na ně.

Jejich účelem je zvýšit nosnost vozu vytvořením dalšího kufru na vnější straně vozidla. Je zřejmé, že při nákupu budeme muset správně vybírat a být precizní při montáži a nakládání, abychom se nedopustili nepříjemných přestupků proti bezpečnosti silničního provozu a neohrozili bezpečnost jízdy.

Montáž střešních nosičů je neuvěřitelně jednoduchá: jediné, co musíme vzít v úvahu, je to, že náš vůz je vybaven upevňovacími systémy, jako jsou madla nebo speciální upevňovací body. Pokud je vůz vybaven madly, budeme moci svůj nákup směřovat na univerzální střešní tyče, zatímco pokud máme pouze upevňovací body, je vhodnější vzít specifické střešní tyče pro daný model vozu.

Příspěvky ze stejné kategorie: