Hubelino Marble Run

Recenze Hubelino Marble run

Společnost, výroba a materiál

Hubelino, německý rodinný podnik, funguje od roku 2008. Závody Hubelino však začali až v roce 2013. To je pravděpodobně důvod, proč ještě nepatří mezi lídry na trhu. 

Stavebnice jsou vyráběny výhradně v Německu. Celý proces, od návrhu, až po výrobu a balení, se děje v této zemi.

Dodávají, že tato skutečnost je silnou stránkou jejich společnosti. Ve světe je mnoho podobných skládaček, no jen málo je kvalitních.

Video: Jak funguje systém Hubelino Marble Run – byl postaven Timelapse Freestyle

Odborné znalosti společnosti lze jasně vidět při výrobě plastových dílů. Generální ředitel a zakladatel je shodou okolností také jednatelem společnosti, která dodává plastové díly pro různé technické využití, jako jsou průmyslové stroje a motory. 

K výrobě se používá výhradně plast ABS, což je podobně vysoce kvalitní materiál, jak využívá společnost Lego. ABS plast je spojen s mnoha výhodami, zejména z hlediska odolnosti a dlouhověkosti. Tento  materiál je také recyklovatelný. To znamená, že nedokonalé a staré části mohou být znovu po zdrcení použité. 

Všechny výrobky od společnosti jsou mechanicky a chemicky testovány společností Bureau Veritas se sídlem v Hamburku. Jsou v souladu se všemi mezinárodními pokyny pro hračky.

Stavební bloky

Stavební bloky, které si můžete koupit v internetovém obchodě Pchelica, jsou nezbytné k vybudování vaší závodní dráhy. Pokud již máte stavební bloky od Lego Duplo, stačí použít ty nebo můžete kombinovat oba systémy. To je jeden z důvodů, proč rodiče i děti milují tuto značku. Můžete použít celý svět Lego Duplo se všemi stavebními kameny, doplňky a strukturami. Stačí přidat několik bloků z dráhy a užijete si vlastní závody kuliček.

Hubelino Marble Run
Hubelino Marble Run

Ujistěte se, že nepodceňujete počet stavebních bloků potřebných pro váš závod, zvláště pokud jej chcete mít velký. 

Stavební bloky jsou hlavně bílé. To je skvělé, protože to znamená, že je můžete snadno rozpoznat. Základ v zcela v bílé barvě také vypadá úžasně. Nicméně, pokud opravdu chcete jiné barvy můžete vždy získat více barev, jako je modrá, žlutá, zelená a červená. 

Prvky dráhy

Závod se koná na dráze, po které se koulejí kuličky. Existuje mnoho sad s mnoha kombinacemi těchto prvků. Všechny prvky přicházejí ve čtyřech barvách, a to zelená, modrá, žlutá a červená. Barvy jsou podobné barvám Lego Duplo.

Příspěvky ze stejné kategorie: