Troy Bilt zvládne většinu sněhu při plné rychlosti

Troy Bilt Storm 2410 má 208cc a 24 palců a nejvíc se podobá na váš starý 5 hp Troy Bilt, Craftsman, nebo Murray, které ním chcete nahradit. Je to prostá fréza, která zvládá sníh od 20 do 30 centimetrů a zvládne i závěje u silnice. Sice bude čištění příjezdové cesty delší, než u jiných 24-palcových Troy Biltů, stejně to zvládne. Je mnohem lepší pro většinu uživatelů, než jedno fázová fréza a jistě poráží čínské importy.

Je jedním z mála fréz v tyto cenový kategorii, která disponuje i elektrický startováním. Zvládne víc sněhu, než vaše 20 let stará Murrayovka, takže zvládne i půl metr sněhu a závěje, které vám zanechal komunální pluh přes noc. Je to dobrá fréza, pokud ročně napadne do 130cm sněhu. Je navržena aby byl užitočná na štěrku, trávě, cementu i asfaltu. Gumy mají tou správnou velikost a návleky zajistí, že nezničí vaši dekorovanou příjezdovou cestu, nebo terasu. Model nemá posilovač řízení, no je dostatečně lehký na to, aby prácy s ním zvládli i laici. Neočekávejte, že zvládne těžký a mokrý sníh, že sníh odhodí do vzdálenosti větší než 7 metrů, nebo že má trakci na poražení závěje od pluhu.

Nejsem fandou Troy Bilt Vortex 2490, no to neznamená, že nemusí být vhodný pro vás. Kombinace velkého motoru a třetí fáze umožní, že ten sníh odhodí do velké vzdálenosti a má dvojnásobní kapacitu v porovnaní se Storm 2460, o kterém se mluvili dřív. Má všechny prémiové funkce, které Troy Bilt ponouká – posilovač řízení, ohřívače rukou (které fungují), 4-úrovňová kontrola skluzu, dělo a světla. 30 až 40 centimetrů sněhu zvládně bezvadně a je švanda koukat na to, jak vrhá sníh!

Co nemám rád o něm je jeho předek – třetí etapa se točí 10-krát raději než boční části. Když máte pouze 5 nebo 10 centimetrů je to jako ventilátor, který ten sníh háže všude kolem. To znamená, že abyste si cestu vyčistili najednou, tak ta ješte zaházena část musí být po vaši pravicy. Jinými slovy, musíte začet v středě příjezdové cesty a pořád točit doleva. V mokrým sněhu to není žádná výhra. Zvykne se lepit v zařízení, které pak musíte namáhavě očistit, dřív než jej uskladníte v garáži.

Ulehčete si čištění sněhu s Troy Bilt Storm 2410, dvoj-fázovou sněhovou frézou, která je schopna pracovat se sněhem až 30 centimetrů hlubokým. Nakopnete ho stlačením tlačítka, takže nemusíte řešit žádné kabely a prodlužovačky. Šest rychlostí a dvě reverzní vám dají všestrannost, kterou potřebujete pro zimní počasí. Směr sněhu můžete ovládat a zoubkované šneky proříznou sníh a rychle ho odhodí. Odhoďte letos lopatu a zvolte si snadnější volbu: frézu Storm 2410.

Příspěvky ze stejné kategorie: