Tento přístroj je schopen pojmout čtyři různé velké sudy

Versonel inteligentní produkty SPP155BDSS kegerator

K dispozici jsou i různé značky kegeroru od různých výrobců . S ohledem na výběr kegeratoru by se vám líbilo, kdyby to bylo velké, až 5 galonu, když jste mluvní zvíře nebo mnohem menší nádoba menší než tohle.Kohoutky nebo kegerátor se mění stejně jako v jediném kohoutku, některé jsou dvojnásobné a jiné jsou více než tři.

Jednoduchost a užitečnost kegerátorů jsou oceňovány hospodou a místními majiteli barů. Většina z nich je hrdá na to, že jsou nejlepší, protože mají to zařízení, které je tajemstvím za lidi, kteří je povýšili. Můžete se také dostat a ožádat všechen potlesk od lidí, kdykoli je čas obrátit se u vás. Vše, co potřebujete vědět o značkám kegeroru, je zde velmi mnoho.

Versonel kegerator jsou k dostání v jakékoli formě a velikosti, protože producenti je velmi pečlivě vyrobili pro váš vlastní komfort. Můžete se rozhodnout pro produkty podobné následujícím:

  • Edgestar
  • Kegco
  • Skupina nostalgie
  • Versonel

Tato značka Versonel je většinou známá pro navrhování a stavbu trvanlivých a módních a atraktivních výrobků, které se stylově hodí do vašeho domova , a trvalá záruka je přísně tajná, proč potřebujete nějakou sehnat.

Toto není zdaleka přitažený důvod, proč je hospoda a majitelé místních barů mají pro spotřebitele piva hladkou a studenou předlohu piva. Prostorný jako obvykle a může vydržet teplotu mezi 30-40 stupni. To je to, co chce každý spotřebitel.

Konečně, značky kegerator mohou být zároveň pivovary. Tato funkce závisí na výrobci značek. Je toho víc, co můžeš z těch kegerátorů dostat. Kdo ví, jestli hospoda, kterou povýšujete, je nezdravá .

Tenhle kegerátor má pár šťastných zákazníků. Většina zákazníků je spokojená s funkcemi, které mohou v této jednotce nalézt. Toto zařízení má hladký a krásný černý povrch, který může být pro většinu lidí velmi zajímavý. Tento kegerator můžete převést do chladničky a naopak. Pro vás je velmi snadné získat mnoho výhod z tohoto kegeroru. Teplotu tohoto zařízení můžete také snadno nastavit. Teplota tohoto zařízení se pohybuje od 34 do 40 stupňů Fahrenheit. Při koupi této jednotky můžete také získat další příslušenství, například ochranný kryt a odkapávací misku. Tento kegerátor budete moci použít k uložení oblíbeného piva, aniž byste museli poškodit kvalitu vašeho piva. Je kompatibilní pro všechny typy soudků, které jsou v současnosti k dispozici.

Příspěvky ze stejné kategorie: