Tahle pila je velice kompaktní a lehká

Technologie baterií Dewaltu je taky impozantní a je to to, co tuto pilu správně nakopne. Celkově, v otázkách výkonu, Dewalt DCCS620P1 je jedná z nejlepších 12 palcových bezdrátových pil na trhu.

Nejjasnější výhodou je, že pila Dewalt je bezdrátová…

Jestli jste již měli čest s elektrickými pilami s drátem jistě víte, jaké to je nepříjemné, když vás limituje vzdálenost ku zástrčce a taky, že musíte dbát na všudypřítomný drát, při používání pily… Určitě byste se nechtěli o něj zakopnout, že jo? Na to vše ale nemusíte dbát s bezdrátovou pilou. To je ta hlavní výhoda přenosnosti – je to stejná výhoda, kterou disponují plynové pily (které taky logicky nepotřebují drát), no Dewalt je mnohem lehčí. Lehkost používání. Dewalt DCCS620P1 20V MAX Lithium-Ion XR Bezkartáčová Kompaktní 12’’ Bezdrátová Pila (5AH).

Jelikož váží pouhé 4 kg je snadno manipulovatelná. Jeho váha je vyrovnaná a dobře sedí v rukách. Lehkostí taky předcházíte únavě. V kombinaci s váhou, taky zjistíte, že výhodou DeWalt DCCS620P1 jsou proslavené ergonomické rukojeti od Dewaltu. Jsou pokryté gumou, hezky tvarované a do rukou vám prostě padnou.

To vás taky méně unaví – jsou totiž mnohem lepší než prosté plastové tyče, které naleznete na levnějších, no taky prostě horších pilách.

Výsledkem nízké váhy a skvělých rukojetí, pila poskytuje komfort a skutečnou kontrolu vždy, když je vezmete do rukou. Taky by se nemělo zapomínat na to, jak snadné je udržovat tuto pilu. Plynové bezdrátové pily mají komplexní motory a to znamená, že nářadí budete muset vytahovat každých pár týdnu i na ty nejmenší opravy nebo vylepšení.

To však u Dewaltu nehrozí. Dizajn je prostší důsledkem čeho je údržba snadná. Dewalt má taky 77 servisních center napříč zemí, co umožní zachovat vaši pilu v top stavu. V porovnaní s plynovými pily tato neprodukuje žádný kouř a díky absenci drátu je tišší. Již se nemusíte dusit na hnusným kouři a sousedi se již nemusí stěžovat na zvuk. Všichni se potěší!

Ta poslední věc, na kterou nemůžeme zapomenout u Dewaltu jsou baterie… Jestli vás to zajímá, tak na jedno nabití vydrží hodně dlouhou dobu. V záležitosti od toho, co děláte, klidně může vydržet i několik hodin. Taky se velice rychle nabíjí. Jednu baterii nabijete, zatím co tu druhou používáte. Stačí kraťoučká pauza na jejich výměnu.

Příspěvky ze stejné kategorie: